Podsumowanie Akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” i zajęć plastycznych

Podsumowanie Akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" i zajęć plastycznych

Lato już zawitało do nas na dobre.

Ostatni tydzień przed wakacjami w Bibliotece w Gołkowicach był bardzo pracowity.
To czas podsumowania zajęć, które odbywają się tu przez cały rok. Dzieci chętnie przychodziły do biblioteki i brały udział w zajęciach z książką, rozwiązywały zagadki, brały udział w zabawach, podchodach literackich i malowały. Niektóre zajęcia odbywały się w Przedszkolach.

Nasi najmłodsi czytelnicy z tej okazji otrzymali zakładki do książek, słodycze i specjalnie przygotowane dyplomy na zakończenie całorocznej akcji: Cała Polska Czyta Dzieciom. Udział w niej wzięły dzieci z Prywatnego Punktu Przedszkolnego Mały Artysta, Niepublicznego Przedszkola Bajkowy Dom, a także dzieci z Oddziału 0A i Oddziału 0B Szkoły Podstawowej w Gołkowicach Górnych.

Dyplomy, zakładki i słodycze otrzymały też dzieci ze Szkoły Podstawowej, które przychodziły co tydzień do biblioteki na zajęcia plastyczne.

Dziękujemy dzieciom, opiekunom i ich nauczycielom za wspólnie spędzony rok. Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji. W wolnej chwili zapraszamy do biblioteki po interesujące książki. Mamy otwarte przez całe lato.

Najnowsze wydarzenia