Światowy Dzień Pluszowego Misia – (Video + zdjęcia)

Co roku 25 listopada obchodzi się Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w tym tygodniu w bibliotece w Gołkowicach przeprowadzono spotkania dla najmłodszych.


We wtorek (22.11.2016) biblioteka gościła 2 grupy „0” ze Szkoły Podstawowej w Gołkowicach Górnych. Dzieci przyniosły ze sobą swoje ukochane pluszaki i chętnie brały udział w zabawach z misiami. Nie brakowało też zagadek i ciekawostek o misiach. Duże zainteresowanie wzbudziła wystawka książek dziecięcych, których bohaterami są niedźwiadki. Na koniec dzieci kolorowały duże rysunki misiów.


W środę (23.11.2016) do biblioteki w Gołkowicach na Święto Pluszowego Misia przyjechały dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Mały Artysta” w Gołkowicach Dolnych oraz z Niepublicznego Przedszkola „Mały Artysta” w Olszanie. Obie grupy chętnie brały udział z zabawach z pluszowymi misiami i rozwiązywały zagadki. Na zakończenie Święta Pluszowego Misia uczestnicy zostali podzieleni na grupy i dostali do pokolorowania duże rysunki niedźwiadków. Każde dziecko dostało słodki poczęstunek.


W piątek (25.11.2016) do biblioteki w Gołkowicach przyszły Zuchy i Biedronki z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowy Dom”. Wszyscy zabrali ze sobą swoje ukochane pluszaki. Zabawy i zagadki sprawiły dzieciom dużo radości. Hitem okazała się zabawa „Niedźwiadek” oraz malowanie dużych rysunków przedstawiających misie bardziej i mniej znane. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku dla dzieci.

Najnowsze wydarzenia